Skąd jesteś i na jakim terenie pracujesz?

Miałam szczęście urodzić się w miejscu, gdzie z centrum miasta nad jezioro jest 10 minut drogi. Olsztyn, na Warmii i Mazurach, to do nie zawsze wracam po reportażach na terenie całej Polski.


Czy możemy zobaczyć się przed podpisaniem umowy?

Jasne! W naszej współpracy stawiam na relację. Kawę możemy wypić zarówno w kawiarni jak i na Skypie. Oczywiście nasze spotkanie może być zarówno przed jak i po podpisaniu umowy.


Co jeśli mieszkamy za granicą, jak załatwimy wszystkie formalności?

Bez problemu wszystko ogarniemy. Umowę podpisujemy w formie online, nawet nie musicie jej drukować. Dzisiaj tysiące kilometrów to nie przeszkoda.


Czy posiadasz pozwolenie na fotografowanie w obiektach sakralnych?

Tak, ukończyłam specjalny kurs liturgiczny, dzięki któremu zdobyłam pozwolenie. Oprócz tego zawsze rozmawiam z osobą, która będzie udzielała danego sakramentu. Wszyscy jesteśmy ludźmi i takie podejście towarzyszy mi na każdym kroku :).


Kiedy otrzymamy zdjęcia?

Gotowy reportaż otrzymacie w ciągu 2 miesięcy od daty ceremonii bądź pleneru. W chwilę po ślubie wysyłam zawsze pare ujęć, tak żeby podgrzać atmosferę. ?

Zdjecie1 2 scaled uai

W jakiej formie oddajesz reportaż?

Uważam, że zdjęcia zyskują na wartości, kiedy są wydrukowane. Nie tak prosto je wykasować jak z komputera czy komórki. Właśnie dlatego możecie liczyć na piękną skrzynkę z wydrukowanymi odbitkami.Oprócz tego obowiązkowo Wy i Wasi goście otrzymujecie link do galerii, do której hasło wybieracie sami.


Ile zdjęć będzie zawierał reportaż ?

Zdjęcia, które otrzymacie mają opowiedzieć historię. Nie wyobrażam sobie, żeby ograniczać ją poprzez limit zdjęć. Jednego możecie być pewni - kadrów będzie więcej niż 300.


Czy masz zapasowy sprzęt?

Ze mną nie musicie się martwić, że w najlepszym momencie zacznę robić zdjęcia komórką ;). Zapasowy aparat zawsze wisi u boku, lamp mam ponad miarę, a do tego na wypadek, gdy wujka poniesie taniec wszystko mam ubezpieczone więc no worries!