Skąd jesteś i gdzie dojeżdżasz ? 
Pochodzę z Warmii i Mazur. Tutaj wszystko się zaczęło i szczerze kocham te piękne krajobrazy, ale jest jeszcze coś co uwielbiam - podróże. Dla Waszych chwil wzruszenia, niepowtarzalnych kadrów i wyjątkowych ceremonii dojadę wszędzie. 
Jak zarezerwować termin ?
Jeśli chcecie mieć pewność, że tego wyjątkowego dnia się spotkamy to napiszcie do mnie przez formularz dostępny w zakładce KONTAKT. Sprawdzę czy dany termin mam dostępny i jeśli okaże się, że tak to pozostaje nam podpisać umowę.
Czy możemy spotkać się przed rezerwacją terminu ?
Pewnie ! Zawsze proponuję kawę lub wspólny obiad, żebyśmy mogli się bliżej poznać. Wierzę, że reportaż może być idealny tylko wtedy, gdy dowiem się jak Wy widzicie ten dzień. Nie martwcie się jeśli mieszkacie daleko i nie możemy się spotkać, dobrą kawę możemy wypić również przez Skype`a ;)
Czy posiadasz pozwolenie na fotografowanie w obiektach sakralnych ?
Tak, posiadam pozwolenie wydane przez archidiecezję warmińsko-mazurską, które poświadcza ukończenie kursu liturgicznego. Poza tym, staram się, aby osoba prowadząca ceremonię nie odczuła mojej obecności i bez stresu mogła Was przeprowadzić przez ten cudowny czas.
Ile czasu będziemy czekać na gotowy reportaż  ?
 Reportaż będzie u Was do 2 miesięcy od daty ceremonii lub pleneru poślubnego. Uwierzcie, że dokładnie tyle czasu potrzebuję, aby Wasze wspomnienia cieszyły oko przez długie lata.
Ile zdjęć otrzymamy ? 
Wszystko zależy od tego jak długo będę z Wami tego dnia oraz czy spotkamy się na sesję narzeczeńską lub plener poślubny. Z doświadczenia wiem, że ilość zdjęć to około 500.
Czegoś nie wyjaśniłam? śmiało, dzwońcie i piszcie ;)  
Back to Top